gradient
Rene-Furterer
logo Avene

AGENCJA PR

Nie możesz znaleźć, czego szukasz? Napisz do nas.
VOLUMEA_Pianka dodajaca objętości

VOLUMEA

VOLUMEA PIANKA DODAJĄCA OBJĘTOŚCI WŁOSOM CIENKIM (BEZ SPŁUKIWANIA)

  • POJEMNOŚĆ: 200 ml
  • CENA: OKOŁO 76 zł

Cienkie włosy sprawiają wrażenie rzadszych, niż są w istocie. Brakuje im objętości i zazwyczaj przylegają płasko do głowy. Ponadto są podatne na zmiany pogody, pozbawione sprężystości i trudne w układaniu. Mimo długich godzin spędzanych na stylizacji włosów, fryzura szybko traci nadaną formę i staje się płaska. Jak można temu zapobiec?

Marka René Furterer opracowała linię Volumea,aby dodać objętości włosom cienkim. Tajemnica skuteczności ukryta jest w formule zawierającej wyciąg z ziaren drzewa chlebowego, rosnącego w rejonach Morza Śródziemnego. Jego działanie zostało udowodnione naukowo i opatentowane. Już po pierwszym zastosowaniu włosy zwiększają swoją objętość o 11%. Ten ekstrakt to sekret gęstych, pełnych objętości włosów. Dodatkowo, aby sprawić, że moment pielęgnacji będzie wyjątkowo przyjemny, w gamie zostały wykorzystane nuty zapachowe róży i jaśminu. Naturalnie!

Drzewo chlebowe, występujące w rejonie Morza Śródziemnego, znane także pod nazwą karob, ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni i kosmetyce. Stanowi bogate źródło witamin z grupy B: B1, B2 oraz B3, a także zawiera witaminę A, E oraz D. Ponadto znajdujemy w tej roślinie cenne pierwiastki, jak magnez, żelazo, wapń i fosfor. Karob posiada również kwasy organiczne: masłowy i izomasłowy, które dość rzadko występują w produktach pochodzenia roślinnego. Zawiera także duże ilości pektyn, śluzów oraz garbników, które mają właściwości wiążące wodę i zagęszczające.

VOLUMEA  PIANKA DODAJĄCA OBJĘTOŚCI WŁOSOM CIENKIM (BEZ SPŁUKIWANIA)  PIELĘGNACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Wyjątkowo skutecznie zagęszcza strukturę cienkich włosów. Włosy są grubsze, gęstsze, łatwo się rozczesują, nie elektryzują się. Efekt objętości utrzymuje się cały dzień. Pianka nie wysusza włosów.

Stosowanie: do częstego stosowania. Nie spłukiwać.  Aplikować wilgotne włosy, a następnie rozpocząć modelowanie.