wróć do listy

EKOAMPUŁKA 2 ANTI-AGING

EKOAMPUŁKA 2 ANTI-AGING

PAT&RUB BY KINGA RUSIN EKOAMPUŁKI - PIELĘGNACJA TWARZY

EKOAMPUŁKA 2 ANTI-AGING 

Cena:179,00 zł
Pojemność:30 ml

 

 

Innowacyjna i intensywna kuracja o działaniu przeciwstarzeniowym oraz regenerującym. Poprawia kondycję skóry. Pomaga spłycić nawet głębokie zmarszczki, poprawia jędrność oraz witalność skóry. Sprawia, że skóra jest bardziej promienna i aksamitna w dotyku. Taki efekt jest możliwy dzięki w 100% naturalnym składnikom najwyższej jakości:

FILMEXEL* – otrzymywany z drzewa Tara i czerwonej algi, chroni skórę przed zanieczyszczeniami. Działa wygładzająco i przeciwstarzeniowo.

OLEJ TSUBAKI* – sekret pięknej skóry, pozyskiwany z róży japońskiej,
o silnych właściwościach nawilżających oraz odżywczych. 

KOMPLEKS EKSTRAKTÓW Z MIŁORZĘBU I WINOGRON* – jest silnym antyoksydantem, chroni włókna kolagenowe i elastynowe, spowalnia proces starzenia się skóry. Wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie i wyrównuje koloryt skóry.

OLEJ ARGANOWY – regeneruje oraz nawilża skóra. Działa hamująco na wolne rodniki.

EKTOINA* – aminokwas wytwarzany przez ekstremofile – mikroorganizmy żyjące
w skrajnie niesprzyjających warunkach środowiska (m.in. w gejzerach, na pustyni czy w słonych jeziorach). To substancja, która chroni je przed oddziaływaniem szkodliwych czynników, takich jak wysoka temperatura, suchość lub promieniowanie UV. Ektoina wykorzystywana jest w kosmetologii ze względu na swoje właściwości ochronne oraz nawilżające.

GLYCOHYAL LW – innowacyjny naturalny składnik będący połączeniem mukopolisacharydów z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym. Bardzo mały rozmiar cząsteczek umożliwia jego wnikanie do naskórka, gdzie ma silne działanie nawilżające. 

EMOLIENTY – naturalne, lekkie lipidy zmiękczające skórę, pozostawią na skórze aksamitne uczucie nawilżenia.

 

*niektóre spośród ulepszonych składników lub komponentów nowej generacji w ramach formuły Pat&Rub 2.0.

PATRUB_EKOAMPUŁKA-2_DO-TWARZY.png PATRUB_EKOAMPUŁKA-2_DO-TWARZY_OPAKOWANIE.png PATRUB-INFORMACJA-PRASOWA-FACE-LINE-EKOAMPUŁKA-2-AA.pdf