wróć do listy

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO – LUKRECJA

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO – LUKRECJA

BARWA BARWA HIPOALERGICZNA

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO – LUKRECJA

Cena:4,49 zł
Pojemność:100 g

 

 

Tradycyjne Polskie Szare Mydło – delikatna pielęgnacja!

Hipoalergiczne mydło w kostce Barwa, bazujące na naturalnej recepturze, to produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Stworzone przy użyciu oleju palmowego oraz naturalnych składników jest szczególnie polecane dla osób borykających się z uczuleniami. Zadbaj o wrażliwą skórę!

Tradycyjne Polskie Szare Mydło to produkt hipoalergiczny, pozbawiony zapachu, nie uczulający i nie wywołujący podrażnień. Jego użycie stanowi gwarancję skutecznego oczyszczenia i naturalnej pielęgnacji skóry. Kosmetyk pozwala na kompleksową dbałość zarówno o dłonie, jak i całe ciało.
Produkt zawiera stuprocentową, naturalną bazę mydlaną z oleju palmowego. Podczas jego produkcji nie użyto sztucznych barwników, substancji zapachowych ani składników pochodzenia zwierzęcego.


Sposób użycia: Namocz mydło i namydl dłonie, aż powstanie piana. Następnie dokładnie spłucz ręce wodą.

Przeznaczenie: Tradycyjne Polskie Szare Mydło z ekstraktem z lukrecji dedykowane jest skórze suchej i normalnej.
Zastosowanie: oczyszczanie skóry
Działanie: ekstrakt z lukrecji poprawia poziom nawilżenia skóry, zapobiega jej przesuszeniu, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia
Zapach: bez kompozycji zapachowej
Pojemność: 100 g
Opakowanie: opakowanie papierowe w 100% biodegradowalne

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO – LUKRECJA - informacja prasowa.pdf RENDERY_1200x1200_0000s_0016_HIPO_TPSM_KOSTKA_LUKRECJA_100_FRONT_baza_roślinna.png