wróć do listy

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z KONOPI

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z KONOPI

BARWA BARWA HIPOALERGICZNA

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z KONOPI

Cena:4,49 zł
Pojemność:100 g

 

 

Tradycyjne Polskie Szare Mydło – delikatna pielęgnacja!

Hipoalergiczne mydło w kostce Barwa, bazujące na naturalnej recepturze, to produkt odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Stworzone przy użyciu oleju palmowego oraz naturalnych składników jest szczególnie polecane dla osób borykających się z uczuleniami. Zadbaj o wrażliwą skórę!

Tradycyjne Polskie Szare Mydło to produkt hipoalergiczny, pozbawiony zapachu, nie uczulający i nie wywołujący podrażnień. Jego użycie stanowi gwarancję skutecznego oczyszczenia i naturalnej pielęgnacji skóry. Kosmetyk pozwala na kompleksową dbałość zarówno o dłonie, jak i całe ciało.

Produkt zawiera stuprocentową, naturalną bazę mydlaną z oleju palmowego. Podczas jego produkcji nie użyto sztucznych barwników, substancji zapachowych ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Namocz mydło i namydl dłonie, aż powstanie piana. Następnie dokładnie spłucz ręce wodą.

Przeznaczenie: Tradycyjne Polskie Szare Mydło z olejem z konopi dedykowane jest skórze wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień i łuszczycy.
Zastosowanie: oczyszczanie skóry problematycznej
Działanie: zapobiega nadmiernemu wysuszeniu naskórka oraz "ściągnięcia" skóry. Oczyszcza, łagodzi podrażnienia, nawilża i sprzyja szybszej regeneracji. Nie narusza warstwy ochronnej.
Zapach: bez kompozycji zapachowej
Opakowanie: opakowanie papierowe w 100% biodegradowalne

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z KONOPI BARWA - informacja prasowa.pdf RENDERY_1200x1200_0000s_0017_HIPO_TPSM_KOSTKA_KONOPIA_100_FRONT_baza_roślinna.png