wróć do listy

TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO DO SKÓRY WRAŻLIWEJ Z EKSTRAKTEM Z PSZENICY

TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO DO SKÓRY WRAŻLIWEJ Z EKSTRAKTEM Z PSZENICY

BARWA BARWA HIPOALERGICZNA

TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO DO SKÓRY WRAŻLIWEJ Z EKSTRAKTEM Z PSZENICY

Cena:12,99 zł
Pojemność:500 ml

 

 

BARWA HIPOALERGICZNA - poczuj magię natury!

Przyszedł czas na naturalne piękno! Dobroczynne właściwości ekstraktów roślinnych dla skóry znane są już od pokoleń. Kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach pozbawione są: sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz olejów mineralnych, dzięki czemu nie naruszają bariery ochronnej skóry. Doskonale sprawdzą się u osób posiadających skórę suchą, wrażliwą i skłonną do alergii.

Polska marka BARWA, czerpiąc z natury to, co najlepsze, poszerza swoją gamę o hipoalergiczne tradycyjne polskie szare mydła, opracowane z myślą o codziennych potrzebach skóry suchej i wrażliwej. Kosmetyki oparte na ekstraktach roślinnych: z pszenicy i lnu, odżywiają i regenerują naskórek, nie powodując podrażnień. Hipoalergiczne, naturalne składniki zapewniają przyjemność i bezpieczeństwo stosowania.

Tradycyjne Polskie Szare Mydło w płynie z ekstraktem z pszenicy to hipoalergiczny produkt opracowany z myśląo potrzebach skóry wrażliwej. Stworzony na bazie mydła potasowego, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale przede wszystkim nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Dzięki zawartości EKSTRAKTU Z PSZENICY z polskich pól, mydło delikatnie odżywia i pielęgnuje, a także regeneruje i natłuszcza naskórek oraz zapobiega jego nadmiernemu wysuszeniu. Nie zawiera SLES-u, SLS-u, sztucznych barwników, olejów mineralnych oraz składników pochodzenia zwierzęcego. Produkt o pH neutralnym dla skóry.

Barwa_Hipoalergiczna_TPSM_w_płynie_pszenica_500-ml.png IP_Barwa_Hipoalergiczna_szare_mydło.pdf