wróć do listy

PERFECT HOUSE FLOOR ŻEL

PERFECT HOUSE FLOOR ŻEL

BARWA PERFECT HOUSE

PERFECT HOUSE FLOOR ŻEL

Cena:16,99 zł
Pojemność:480 ml

 

 

Formuła żelu przystosowana do powierzchni z gresu, terakoty i PCV nadaje podłogom połysk, nie pozostawiając na nich smug ani lepkiej warstwy. Składniki czyszczące zachowują swoje właściwości i skuteczność zarówno w twardej, jak i miękkiej wodzie, dzięki czemu żel z łatwością usuwa bieżące zabrudzenia, kurz, tłuste i przyschnięte plamy. Dodatkowy benefit to zapach. Żel FLOOR, podobnie jak wszystkie pozostałe kosmetyki do domu Perfect House, oparty jest na prawdziwych perfumeryjnych aromatach!

Profesjonalny i skoncentrowany żel do czyszczenia podłóg

Bazujący na unikalnej formule i optymalnym dobraniu składników, żel doskonale radzi sobie z trudnymi zabrudzeniami, zaschniętymi plamami oraz kurzem, brudem i bieżącymi zanieczyszczeniami. Jego skuteczność połączona jest z przyjemnym zapachem, który utrzymuje się we wnętrzach podczas sprzątania.

Efektywne i wygodne czyszczenie powierzchni gładkich!

Starannie opracowana receptura sprawia, że umyta podłoga szybko wysycha oraz ma piękny połysk, a na jej powierzchni nie powstają zacieki i smugi. Dzięki temu wygląda ona świeżo i pozostaje czysta na dłużej.

Profesjonalny żel w formie koncentratu do czyszczenia powierzchni gładkich, płytek, gresu, PCV Perfect House FLOOR usuwa:

  • kurz
  • bieżące zabrudzenia
  • tłuste, przyschnięte plamy
  • wszelkiego rodzaju trudne plamy
NOWOSC_2015_PERFECT_HOUSE_FLOOR-_zel_do_mycia_gresow-i-plytek1.pdf 1200x1200__0000s_0093_Perfect_House_Floor.jpg