wróć do listy

KREM DO RĄK BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

KREM DO RĄK BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

BARWA BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ

 KREM DO RĄK BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ 

Cena:6,99 zł
Pojemność:100 ml 

 

 

                                                                       

Z MYŚLĄ O KOBIETACH


MÓWI SIĘ, ŻE KOBIETY MOŻNA PORÓWNAĆ DO KWIATÓW. POTRAFIĄ, JAK ONE ZACHWYCAĆ URODĄ I DELIKATNOŚCIĄ. WARTO PIELĘGNOWAĆ TE CECHY, DLATEGO WŁAŚNIE Z MYŚLĄ O NICH POWSTAŁA NOWA LINIA BARWA NATURALNA Z PIWONIĄ. 

Kobieta piękna to kobieta spełniona, świadoma, akceptująca upływ czasu. Nie musi nic udowadniać, nikogo udawać. Wie, że życie w zgodzie z naturą sprzyja urodzie i dobremu samopoczuciu. Najpiękniejsze cechy uwidaczniają się, gdy osiągamy dojrzałość emocjonalną i duchową. Powinno się wtedy odetchnąć i cieszyć pełnią życia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji można zatrzymać także to, co najpiękniejsze w naszej urodzie. 


URODA (Z) KWIATÓW
Linia kosmetyków Barwa Naturalna z Piwonią została stworzona z myślą o kobietach, które szukają kompleksowej, ale jednocześnie delikatnej w działaniu pielęgnacji anti-aging. Naturalne składniki aktywne i tradycyjne, sprawdzone receptury wykorzystane w tej serii idealnie odpowiadają potrzebom skóry i włosów kobiet. 
Głównym bohaterem linii są piwonie – urzekające romantycznym pięknem i zapachem. Już sama myśl o nich przywołuje wspomnienie lata, radości, ogrodów i przyrody w pełnym rozkwicie. Zawarte w piwoniach fitosterole stymulują syntezę kolagenu, nawilżają, poprawiają napięcie skóry, przyspieszają regenerację naskórka i mają właściwości kojące. Natomiast paeoniflorin chroni przed fotostarzeniem, wygładza i ujędrnia.


POMOC(NA) DŁOŃ
Z dłoni można wyczytać wiele. Delikatna skóra rąk łatwo poddaje się upływowi czasu i niejako staje się pamiętnikiem naszych doświadczeń. Linia kosmetyków z Piwonią pozwala uczynić z pielęgnacji prawdziwy rytuał piękna. Mydło w płynie i krem do rąk i paznokci to delikatne, 
a zarazem skuteczne formuły do codziennej higieny o wyjątkowym kwiatowym zapachu. Zawierają wyciąg z piwonii o działaniu kojącym, antyoksydacyjnymi i anti-aging, olej jojoba – lekki olej, zbliżony budową do sebum produkowanego przez ludzką skórę, dzięki czemu jest 
przez nią dobrze tolerowany oraz glicerynę i alantoinę o właściwościach nawilżających, regenerujących i kojących.

Barwa Naturalna piwonia_informacja prasowa.pdf