wróć do listy

ZO® SKIN HEALTH COMPLEXION CLEARING MASQUE

ZO® SKIN HEALTH COMPLEXION CLEARING MASQUE

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH PREPARATY NA TRĄDZIK

ZO® SKIN HEALTH COMPLEXION CLEARING MASQUE

Cena:250 zł
Pojemność:85 g

 

 

ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry. Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa.

Marka ZO Skin Health, pod kierunkiem dr Obagi, stworzyła linię produktów, która odpowiada za prawidłową pielęgnację skóry trądzikowej. Celem tych zastosowań jest zapobieganie rozwojowi zmian trądzikowych oraz redukcja zmian, które rozwinęły się w wyniku nieleczonego trądziku.

COMPLEXION CLEARING MASQUE to maska siarkowa głęboko oczyszczająca pory. Formuła produktu została oparta na siarce, glicerynie oraz glinkach. Preparat redukuje ilość wydzielanego sebum, łagodzi podrażnienia, zapobiega zapychaniu porów skóry, a także zapewnia poprawę jej nawilżenia. Maska przeznaczona do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
Siarka: reguluje pracę gruczołów łojowych, ograniczając wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Kaolin, bentonit: to glinki mające właściwości oczyszczające skórę, absorpcyjne (wchłaniają zanieczyszczenia i substancje toksyczne), bakteriobójcze, zabliźniające (gojące), a ponadto skutecznie uzupełniają niedobory minerałów występujące w strukturach skóry (właściwości remineralizujące).
Gliceryna: gliceryna odpowiada za uzupełnienie nawilżenia.

JAK APLIKOWAĆ?
Nałożyć na oczyszczoną skórę. Pozostawić na 10-15 minut. Zmyć dokładnie wodą. Przy aplikacji punktowej nakładać bezpośrednio na wypryski. Produkt przeznaczony do użytku wyłącznie w obrębie skóry twarzy, szyi, klatki piersiowej i pleców. COMPLEXION CLEARING MASQUE jest wykorzystywana w protokołach przeciwtrądzikowych marki ZO® Skin Health. Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu-Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów chemicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry. Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

ZO Skin Health COMPLEXION CLEARING MASQUE_informacja prasowa.pdf