wróć do listy

SERUM NORMALIZUJĄCE DLA SKÓRY ZACZERWIENIONEJ, WRAŻLIWEJ Z OBJAWAMI TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

SERUM NORMALIZUJĄCE DLA SKÓRY ZACZERWIENIONEJ, WRAŻLIWEJ Z OBJAWAMI TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO

ZO® Skin Health ZO® SKIN HEALTH PREPARATY NA TRĄDZIK

ZO® SKIN HEALTH ROZATROL

Cena:445 zł
Pojemność:50 ml

 

 

ROZATROL to serum przeznaczone do pielęgnacji z rumieniem , a także z objawami trądziku różowatego. Jego formuła zawiera składniki aktywne pomagające normalizować procesy zachodzące w skórze oraz redukujące nadmiar sebum na jej
powierzchni, będący przyczyną powstawania stanów zapalnych. Obecne w preparacie aminokwasy poprawiają mikrokrążenie, przywracając zdrowy wygląd skóry i zapobiegają oznakom przedwczesnego starzenia . Kompleks przeciwzapalny ZO-RRS zapewnia silną ochronę antyoksydacyjną oraz zmniejsza występujące stany zapalne i zaczerwienienia.

SKŁADNIKI AKTYWNE:
ZO RRS2™: kompleks roślinnych komórek macierzystych z szanty zwyczajnej i szarotki alpejskiej, który minimalizuje stany zapalne i zwalcza wolne rodniki, zapewniając silną ochronę antyoksydacyjną.
Kompleks aminokwasów (palmitoyl glycine): poprawia mikrokrążenie w skórze.
Octan farnezylu, farnezol, trioctan pantenolu: zapobiegają nadmiernej produkcji sebum i mają właściwości przeciwdrobnoustrojowe.
Papaina: zapewnia eksfoliację enzymatyczną, usuwa martwe komórki skóry.
Hydrolizat kwasu alginowego: łagodzi podrażnienia, zmniejsza objawy nadwrażliwości skóry

JAK APLIKOWAĆ?
1-2 porcje kremu należy nakładać dwa razy dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Po użyciu Rozatrolu zawsze należy stosować preparaty z filtrem przeciwsłonecznym. Rozatrol to produkt wykorzystywany w protokołach zwalczających zaczerwienienia marki ZO® Skin Health. Protokół odpowiedni dla Twojej skóry dobierzesz z lekarzem lub kosmetologiem podczas konsultacji, którą odbędziesz w klinikach pracujących z marką ZO.

ZO ® SKIN SKIN HEALTH - Kilka słów o marce
ZO ® SKIN SKIN HEALTH to marka założona w 2007 roku, przez amerykańskiego dermatologa Dr Zein’a Obagi, eksperta
w pielęgnacji i leczeniu skóry. Początkowo związany z marką Obagi Medical, stworzył system Nu Derm i peeling Blue Peel, co pozwoliło Mu uzyskać międzynarodową sławę wiodącego autorytetu w dziedzinie odmładzania i utrzymania zdrowej skóry. Obecnie, innowacyjne zasady Dr Obagi polegające na przywracaniu zdrowia skórze, uznawane są za złoty standard w zakresie pielęgnacji skóry. Dr Obagi to światowej klasy ekspert w dziedzinie peelingów ch emicznych, stanowiących jeden z obszarów jego zainteresowań. Uznawany jest również za specjalistę w leczeniu przebarwień skórnych, często podejmując się najtrudniejszych przypadków z całego świata. W trakcie swojej kariery, Dr Obagi pracował jako międzynarodowy trener, szkoląc tysiące chirurgów plastyków i dermatologów podczas sympozjów naukowych na całym świecie. Jest on również autorem wielu publikacji i wykładowcą, który przeprowadził ponad 500 warsztatów oraz paneli dotyczących tematyki zdrowia i odmładzania skóry. Dzięki swoim przełomowym odkryciom, Dr Obagi stał się synonimem holistycznej i efektywnej pielęgnacji skóry.
Ponownie zdefiniował i pogłębił naukę o zdrowiu skóry, a swoje nowatorskie i uznane w świecie naukowym podejście
w całości zawarł w marce ZO Skin Health.

informacja prasowa Rozatrol.pdf GBL Rozatrol - Reflection.jpg GBL Rozatrol.jpg