Produkty

wróć do listy

Poznaj bieliznę, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się latem - Summer Solutions SS21

Poznaj bieliznę, która pozwoli Ci w pełni cieszyć się latem - Summer Solutions SS21

Triumph

POZNAJ BIELIZNĘ, KTÓRA POZWOLI CI W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ LATEM

Nie możesz doczekać się letnich miesięcy?

To prawda, że ​​wraz z obietnicą słonecznych dni i cieplejszych nocy wszyscy odczuwamy przypływ energii. Ale zmiana sezonu oznacza również zmianę warty w szafie, a ta wakacyjna potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Od widocznych ramiączek pod naszymi letnimi sukienkami, ciężkich tkanin, które nie pozwalają naszej skórze oddychać, aż po odznaczające się sutki pod lżejszymi t-shirtami… Kochamy lato, ale spójrzmy prawdzie w oczy: bez odpowiedniej bielizny, nie uda nam się w pełni skorzystać z jego uroków. Dlatego potrzebujemy niewidzialnego sprzymierzeńca w postaci idealnej bielizny, która pomoże nam poczuć się wystarczająco pewnie, aby nosić wszystko, na co mamy ochotę i celebrować lato.

W czym tkwi sekret udanej letniej stylizacji?

Bieliźniany must-have na sezon letni to niewidzialna bielizna, która pomoże Ci czuć się wygodnie i pewnie każdego dnia,. Pozwala nosić Ci wszystko z letniej garderoby i cieszyć się całym pięknem lata. Kiedy zdejmujemy ciężkie, zimowe warstwy i zamieniamy je na przewiewne sukienki bez ramiączek, wakacyjne topy i przezroczyste tkaniny, potrzebujemy również bielizny, która jest lekka, niewidoczna i gładka pod ubraniem. Dzięki odpowiedniemu biustonoszowi, Twoja ulubiona biała bluzka, czy lniana koszula będzie leżała idealnie,
a  Ty będziesz czuła się stylowo i wygodnie.

Czy jeden biustonosz potrafi to wszystko?

Dzięki stale ewoluującemu stylowi ponadczasowa kolekcja Amourette oferuje szeroką gamę biustonoszy, które pasują do wszystkich kobiet o różnych kształtach ciała i rozmiarach miseczek. Od bezfiszbinowych po usztywniane modele, które nie eksponują sutków pod przezroczystymi bluzkami lub obcisłymi T-shirtami.  Chociaż wszystkie mamy te problemy z letnią garderobą, tajemnica nienagannej letniej stylizacji tkwi w… biustonoszu Amourette, który pomaga celebrować lato.

AW21_Amourette_PR_Mailer_PL.pdf AW21 Amourette_PR_Mailer_PL_.pdf